Natalia Kukulska - koncert z okazji Dnia Kobiet

zdjęcie: Natalia Kukulska - koncert z okazji Dnia Kobiet / kupbilecik24.pl / Natalia Kukulska - koncert z okazji Dnia Kobiet
kupbilecik24.pl / Natalia Kukulska - koncert z okazji Dnia Kobiet
Zapraszamy 12 marca 2023 roku do Aula I Liceum Ogólnokształcącego, Gniezno, ul. Kostrzewskiego 3.
REKLAMA
data: 2023-03-12 17:00
miejsce: Aula I Liceum Ogólnokształcącego, Gniezno, ul. Kostrzewskiego 3
bilety: KUP BILET
 

Serdecznie zapraszamy, szczególnie wszystkie Panie na koncert wspaniałej artystyki - Natalii Kukulskiej. Już 12 marca, o g. 17.00 artystka wystąpi w Gnieźnie z okazji Dnia Kobiet.

Natalia Kukulska - jedna z najbardziej znanych i cenionych polskich wokalistek. W swojej "dorosłej" karierze nagrała dwanaście solowych albumów, z których większość osiągnęła status złotej, platynowej lub multiplatynowej płyty. Na koncie ma wiele nagród i aż 12 nominacji do nagrody Fryderyk, którą nagrodzony został akustyczny album "Szukaj w snach", nagrany z jazzowym gitarzystą Markiem Napiórkowskim.

Wydany w 2020 roku album "Czułe struny" zawiera wybrane dzieła Fryderyka Chopina po raz pierwszy opracowane w formie utworów symfonicznych, do których powstały teksty. Wydawnictwo spotkało się z niezwykle ciepłym przyjęciem branży muzycznej oraz publiczności, błyskawicznie osiągając status Platynowej Płyty, i doczekało się edycji specjalnej wzbogaconej o niespodziewane duety, a także anglojęzyczne wersje utworów. W 2021 roku wokalistka obchodziła 25-lecie pracy artystycznej, co uczciła wyjątkowym wydawnictwem "Jednogłośna", a także udziałem w formacie "MTV Unplugged".

Organizatorem jest Miejski Ośrodek Kultury

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
 
Natalia Kukulska
artyści:
Natalia Kukulska
23 lutego br. to data premiery nowego, dwupłytowego albumu "Ósmy Plan" Natalii Kukulskiej. W marcu artystka wyrusza na klubową trasę koncertową, która promować będzie jej nową płytę. Na koncertach jak zawsze obok wokalistki pojawią się świetni muzycy. Na scenie zabrzmią analogowe syntezatory, aby na żywo oddać charakter płyty. Nie zabraknie też perkusji, za którą zasiądzie Michał Dąbrówka. Każdy, kto choć raz widział na żywo koncert Natalii Kukulskiej wie, że jej występy są niepowtarzalnymi wydarzeniami. W przypadku tej trasy będzie podobnie - dopracowana w najmniejszych szczegółach muzyka, dopełniona zostanie ciekawą oprawą wizualną. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
pogoda Gniezno
7.8°C
wschód słońca: 05:47
zachód słońca: 18:05
Koronawirus
wielkopolskie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Gnieznie

kiedy
2023-03-24 19:00
miejsce
Aula I Liceum Ogólnokształcącego,...
wstęp biletowany
kiedy
2023-03-25 17:00
miejsce
Aula Pomnik, Gniezno, ul....
wstęp biletowany
kiedy
2023-04-05 19:00
miejsce
Młyn Restauracja - Kawiarnia,...
wstęp biletowany
kiedy
2023-04-14 19:00
miejsce
Aula I Liceum Ogólnokształcącego,...
wstęp biletowany